Inteligentné systémy osvetlenia


Diaľkové ovládanie
Pomocou diaľkoveho ovládača je možné ovládať viacero funkcií svietidla.  Zapnúť a vypnúť osvetlenie, regulovať intenzitu svetla,  nastaviť farbu svetla a pod. Ovládať je možné nezávisle nasvietenie stropu a priame dolné osvetlenie. Pre vytvorenie maximalného komfortu môžete Vaše svietidlo ovládať aj pomocou aplikácie v smartfóne.
Regulácia intenzity osvetlenia
Svietidlá SQUARE ponúkajú možnosť nastavenia intenzity svetla buď diaľkovým ovládačom, alebo nástenným stmievačom inštalovaným na mieste vypínača. Regulovať osvetlenie je možné v rozsahu 0 až 100%. Pomocou diaľkového ovládača môžete zároveň ovládať viacero funkcií svietidla. Konštrukcia svietidiel SQUARE može mať dva svetelne LED okruhy ktoré je možné ovládať a regulovať nezávisle. Nasvietenie stropu a priame dolné osvetlenie je možné nastaviť tak aby ste dosiahli požadovanú itenzitu svetla a vytvorili farebným nasvietením stropu zaujímavý svetelný efekt.
Nastavenie farieb svetla
Svietidlá SQUARE umožňujú svojou konštrukciou ovládať nezávisle priame osvetlenie a zároveň nasvietenie stropu, tak aby bolo možné vytvoriť vhodnou farbou svetla požadovaný svetelný efekt. Pomocou RGB diaľkového ovládača si môžete nastaviť farbu nasvietenia stropu, čo vám umožní vytvárať vlastné svetelné scény.