Vášeň pre dizajn a INOVÁCIE

Projekt INELTi - osvetlenie na mieru vznikol popri dlhoročnej činnosti v oblasti svetelnej techniky a navrhovania osvetlenia. 
V roku 2014 sme vzhľadom k rýchlo nastupujúcej LED technológii začali s vlastnou zákazkovou výrobou a navrhovaním nových originálnych dizajnov. Množstvo projektov a nových zákazníkov nás neustále posúvajú k ďalšiemu rozvoju.
 
svietidlo na mieru svietidlo na mieru
 
svietidlo na mieru

 
 

Ako pracujeme

Snažíme sa striktne dodržiavať kvalitu a vždy inovovať a navrhovať dizajn a materiály k súčasným trendom.Pri realízácii osvetlenia vychádzame v ústrety dizajnovým požiadavkam architekta s prihliadaním na dodržiavanie príslušných noriem pre osvetlenosť priestorov. Aj počas návrhu a výroby sviietidiel sa snažíme dolaďovať podrobnosti s investorom, aby došlo k perfektnému výsledku.

Pri projektoch pre verejné alebo pracovné priestory overujeme hodnoty osvetlenia simuláciou vo výpočtových programoch.
 

Montáž na mieru

Naša zákazková výroba sú svietidla prevažné atypických tvarov a väčších rozmerov,  takže si vyžadujú aj špeciálny a precíznejší prístup k montáži.  
Tak ako káždý výrobok,  alebo luxusný interiérový doplnok, môže byť prezentovaný v katalógu a samotne pôsobiť dokonale,  pokiaľ nieje namontovaný, zručným inštalatérom s príslušnou praxou,  môže to znížiť celkový dizajnový výsledok.

Pre Váš projekt vieme spolu s dodaním osvetlenia zabezpečiť aj samotnú montáž.

osvetlenie na mieru, kruhové LED svietidlá, inelti

Záleží nám na celkovom výsledku a preto sa snažíme aby montáž bola realizovaná inovatívnymi spôsobmi. 
Hlavne pri závesných svietidlách s kolmým zavesením laniek, používame nami vyvinuté a patentované kotviace systémy do stropu.
Aby celkový dojem bol čistý a minimalistický bez rušivých prvkov na strope
Niekedy to samozrejme vyžaduje samotnú predprípravu ešte pred dokončením stropu, alebo spoluprácu s elektrikármi a inými profesiami. 
 
montáž svietidiel, osvetlenie na mieru, kruhové svietidlá, inelti

Pre zobrazenie viac fotiek vo vyššom rozlíšení prejdite do fotogalérie  >>    FOTOGALÉRIA   
  
Ďalšie aktuálne novinky z našich realizácii nájdete aj na našej --   facebook  stránke